Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi

DRD Motorbikes tüm üyelerinin gizlilik haklarına çok büyük önem vermektedir. 
Sitemizde toplanan kişisel bilgileriniz, siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak,  istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. Üyelik formlarından toplanan bu bilgiler, toplanma maksadı dışında kesinlikle kullanılmaz.

 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince bilgi paylaşımının zaruri olduğu hallederde resmi makamlarla paylaşılacaktır.


Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde drdmototorbikes.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin drdmototorbikes.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 
Bu gizlilik bildiriminde zaman zaman güncellemeler yapılmaktadır. Güncelleme yapıldıktan sonra güncelleme tarihi değiştirilmektedir. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.