SÜRÜCÜ KORUMA EKİPMANLARI

Sıralama seçin
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜ KORUMALARI

Motosikletimiz ne kadar kaliteli olursa olsun kendi korumamızı sağlamalıyız. Kimimiz motosikleti bir hobi olarak kullanır kimimizin ise mesleği budur. Dikkat dağınıklığı ve ihmalkârlıklar doğrultusunda oluşan kazalarda hayati tehlikemizi minimuma indirmek için sürücü ekipmanlarını yani sürücü korumaları kullanmamız gerekir. Sürüş keyfinizi bozmadan sağlıklı bir yolculuk yapmak istiyorsanız sizi koruyacak ve görünmenizi sağlayacak sürücü koruma ekipmanları kullanın.

Motosiklet belliği sürücünün sırt ve gövde kısmını korumaktadır. Böylelikle herhangi bir düşme, çarpma gibi olaylar sonucunda sürücü minimum derece de darbe alır.

Motosiklet kullanırken rüzgarı fazlasıyla hissederiz. Motosiklet belliği ile böbreklerimiz uzun vadeli korunma sağlar böylelikle rüzgarın bizde yaratacağı olumsuz etkileri en aza indiririz.

Motosiklet sürücü korumalarında özellikle eklem yerlerini koruyan ekipmanlar çok önemlidir. Dizlik, boyunluk, bellik, dirsek koruması, kalça ve omuz korumaları gibi bir çok sürücü ekipmanlarını hayatınıza dahil edin.  Alacağınız sürücü ekipmanlarını bedeninize uyumlu ve vücudunuza tam oturacak şekilde seçiniz.

Trafikte fark edilir olun, hayat tehlikenizi minimuma indirin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.