MOTOSİKLET PANTOLONLARI

Sıralama seçin
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜ PANTOLONU

Sürücüyü olumsuz hava şartlarından ve kaza sonucu oluşabilecek darbelerden korumak amaçlı tasarlanmıştır. Motosiklet sürücü pantolonları, CE formlarında diz korumalığı bulundurarak özel kumaşlardan üretilir.

Sürüş takım donanımlarının temel amacı sizleri kazalardan ve dış etkenlerden korumaktır. Bir motosiklet kaskı kafa için ne kadar önemliyse motosiklet pantolonu da bir o kadar önem taşır. Vücudumuzun üst kısmını kask ve montlarla korumak istediğimiz gibi pantolonla da alt kısmı korumamız gerekir. Çeşitli modelleri ile birlikte motosiklet pantolonları her zevke hitap etmeye devam ediyor. Seyahat, yarış, korumalı kot pantolonlar, pantolon üstü pantolonlar, ısı panelli ve içlik tarzında tercih edebileceğiniz birçok modelleri bulunmakta. Alacağınız motosiklet pantolonunun sürtünmeye karşı dayanıklı olmasına özen gösterin. Peki! Neye göre motosiklet pantolonu almamız gerekir gelin bunları inceleyelim.

Öncelikle motosiklet sürücüsü olarak hız ve yarış tutkunuz var ise kesinlikle sizin tercih etmeniz gereken motosiklet hız pantolonu’ dur. Yüksek hıza ve darbelere karşı dayanıklı olan hız pantolonları dizlerde, uyluklarda ve oturma bölgesinde koruyucu paneller bulundurur. Kalın ve yüksek kaliteli deriden üretilir.

Motosiklet pantolonları arasında en çok tercih edileni ise seyahat pantolonlarıdır. Sürücüler kendilerini daha rahat hissettikleri için tercih ederler. Beden ayarlayıcısı olan bu pantolonların en büyük avantajı vücuda tam oturmasıdır.

Her kullanıcı için tavsiye edilmeyen pantolon üstü pantolonlar ise kısa mesafe de sıkça seyahat eden sürücüler için tasarlanmıştır. Bu sürücüler, havanın kuvvetinin sürücüyü etkilememesini ister. Genellikle yandan fermuarlı, bel ve ayak kısımlarında ayarlamalar bulunur.

Görsel açıdan iyi görünmek isteyen sürücülerimiz ise onlar için üretilmiş kot motosiklet pantolonu tercih edebilirler. Korumalı kot pantolonlar genellikle kevlar gibi dayanıklı malzemelerden üretilip, darbelere karşı dayanma direncini arttırır.

Keyifli sürüşler için hayati tehlikemizi minimum seviyeye indirelim!.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.