MOTOSİKLET ÇANTALARI

Sıralama seçin
Toplam 264 ürün görüntüleniyor.

MOTOSİKLET ÇANTASI

Motosiklet küçük bir araçtır. Araba kullanmaya alışmış biri iseniz bu durum sizi bir tık zorlayacaktır. Çünkü motosiklete istediğiniz her şeyi sığdıramayacaksınız. Burada motosiklet sürücülerinin motosiklet çantası arama telaşı başlıyor.

Alacağınız motosiklet çantasını motosikletinizin boyutuna göre tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer motosikletinizin boyutuna göre büyük bir motosiklet çantası tercih ederseniz sürüş esnasında hızınızı keseceğini de unutmayınız.

Arka çantalar yani bagaj kutuları motosiklete çanta bağlantı demirleri ile bağlanmayı gerektiren ekipmanlardır. Motosikletiniz için doğru bağlantı demirini ararken sahip olduğunuz motosiklet markasında yılına ve modeline göre almanız en doğru karar olacaktır.

Eğer çok bagajlı bir sürücü iseniz motosiklet arka çantası ile motosiklet yan çantasını birlikte tercih edebilirsiniz. Motosiklet yan çantalarında metal veya sert plastik kullanmayı tercih ederseniz kullanmış olduğunuz motosikletinize bağlantı demirleri ile bağlamanız gerekecektir. Eğer tekstil malzemelerden tercih edilmiş soft side case tercih ederseniz bağlantı demiri kullanmanıza gerek yoktur.

Farklı hacimlerde birçok çeşit motosiklet çantası sitemizde mevcuttur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.