Sıralama seçin
Toplam 78 ürün görüntüleniyor.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ ELDİVENİ

Motordan düşmenin şiddetine bağlı olarak ellerde oluşabilecek kesik, yaralanma, doku ve his kaybı gibi olayların minimuma inmesi için bir motosiklet sürücüsünün tercih etmesi gereken en önemli ekipmandan biri motorcu eldivenleridir. Olası bir kaza esnasında korunma amacıyla refleks olarak ilk öncelikle ellerimizi kullanırız. Motorcu eldiveni elinize tam oturmalı ve parmak eklemlerinizi rahat ettirebilmelidir. Sürüş esnasında sizi huzursuz etmeyecek ve elinizden çıkmayacak motorcu eldiveni tercih etmeniz elinize gelecek zararları minimum seviyeye indirir.

Motosiklet eldiveni nasıl olmalı?

Motosiklet eldiveni deri olmalı ve darbe alabilecek kısımların dikişlerinin iyi olması gerekmektedir. Mevsime göre eldiven tercih etmek sürücü için önemlidir. Yazın daha ince ve esnek olan tekstil motorcu eldiveni, kışın ise deri motorcu eldivenleri tercih edebilirsiniz. Eldivenin koruyucu yapısına dikkat edin ve sürtünmeye karşı dayanıklı olduğundan emin olun.

Motosiklet eldiveni alırken bedeninizi, avuç içinizin en geniş kısmının ölçüsünü alarak satın alabilirsiniz. Eldiven ölçülerine ulaşmak için beden kılavuzundan destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.